گوی سنگ نمک ماساژ

گوی سنگ نمک ماساژ


 

اما یک سوال از شما میپرسیم آیا تاکنون ماساژ با سنگ نمک را تجربه کرده‌اید ؟ ماساژ  گوی سنگ نمک فواید زیادی دارند بعد از یک جلسه خودتان شاهد اثرات شگفت انگیزان خواهید بود. در این مطلب قصد داریم برای شما موضوعاتی همچون گوی سنگ نمک ماساژ چیست ؟ مزایای ماساژ با سنگ نمک ماساژ و نحوه استفاده از سنگ نمک داغ برای ماساژ شرح دهیم تا هرچه بیشتر با شگفتی های آن آشنا شوید.

گوی سنگ نمک

گوی سنگ نمک ماساژ چیست؟

سنگ نمک ماساژ امروزه به عنوان یکی از روش‌های درمانی در گلنوود اسپرینگز کلرودو  شناخته شده است.

سنگ نمک شامل ۸۴ ترکیب معدنی و عناصر طبیعی ، که بر اثر سالها رسوب تشکیل شده است. از این نوع سنگ نمک را غربی‌ها برای بهبود سلامتی استفاده می‌کنند.

نحوه استفاده از سنگ نمک برای ماساژ

درمانگر ها در طول ماساژ گوی سنگ نمک را گرم میکند و در نقاط محرک خاصی از بدن قرار میدهند. گوی های نمک ماساژ باعث شل شدن این نقاط می شوند و این خود موجب جریان یافتن انرژی در بدن می شود. از جمله نقاط  محرک می توان به مفاصل ، نخاع و کف دست اشاره کرد.

گوی سنگ نمک

گوی های ماساژ نه تنها باعث شل شدن ناحیه و عضلات تحت فشار می شوند بلکه میدان مغناطیسی را در بدن فرد به صفر می رساند و موجب تعادل رسیدن بدن می شوند. به دلیل فرکانس توانایی متعادل ساختن و بهبود سیستم عصبی بدن را نیز دارد.

مزایای ماساژ با گوی سنگ ماساژ

گوی سنگ نمک

  • قند خون سالم را تقویت می‌کند
  • به کاهش فشارخون کمک می‌کند
  • از سیستم تنفسی سالم و سینوس‌ها پشتیبانی می‌کند
  • سلامت استخوان را تقویت می‌کند و از گرفتگی عضلات جلوگیری می‌کند
  • گردش خون را بهبود می‌بخشد
  • اضطراب را برطرف می‌کند و بی‌خوابی را برطرف می‌کند
  • پوست راکمی لایه‌برداری می‌کند و بسیار آرامش‌بخش است

 

همچنین برای مشاهده محصولات ارگانیک بیشتر از جمله آباژور های سنگ نمک و خواص درمانی آن می توانید به مطلب خرید و قیمت آباژور سنگ نمک گوی در همین سایت مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *