مجموعه کارخانجات نمک سمنان شما را به خرید بهترین محصولات نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آباژور سنگ نمک تزئینی اصل هیمالیا

انچه در این مقاله خواهید خواند...

آباژور سنگ نمک هیمالیا چیست؟فواید استفاده از آباژور سنگ نمک هیمالیا خاصیت یونیزاسیون بلور سنگ نمک و تصفیه محیط پیرامونتقویت جریان خونامواج الکترومغناطیسی را متعادل می کندسیستم تنفسی را تقویت می کندکمک به بهبود تمرکز و عملکرد کیفیت و آرامش خواب شبانهافزایش سطح انرژی
آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک هیمالیا چیست؟

آباژور سنگ نمک هیمالیا دست ساز ، راهی زیبا برای ارتقاء محیط شما و لذت بردن از درخشش نرم و گرم در هر اتاقی از خانه یا محل کار شماست. این چراغ نمک هیمالیا (ساخته شده از کریستال نمک باستانی 250 میلیون ساله) درخشش محیطی را منتشر می کند.

آباژور سنگ نمک هیمالیا امروزه توسط متخصصین انرژی درمانی ،برای موارد انرژی درمانی توصیه می شود. بر اساس تحقیقات صورت گرفته ، نتایج به دست آمده که هاله ها ، حوزه های انرژی پیرامون انسان هستند. این حوزه ها در اثر فعالیت های روزانه که توسط افراد صورت می گیرد بار الکتریکی و سایر بارهای مثبت دچار آلودگی شده و برای فرد خستگی ، افسردگی و بیماریهای مختلف ایجاد می نماید. با استفاده از سنگ نمک ، این حوزه ها پاکسازی می شود و آرامش و سلامتی فرد را فراهم می‌ شود.

آباژور سنگ نمک

فواید استفاده از آباژور سنگ نمک هیمالیا

  •  خاصیت یونیزاسیون بلور سنگ نمک و تصفیه محیط پیرامون

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیش از پیش  از وسایل تکنولوژی افراد در معرض امواج الکترومغناطیسی از وسایل الکتریکی مثل موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، تلویزیون و… قرار دارند. تحقیقات نشان می دهد یونهای مثبت فرستاده شده از تجهیزات الکتریکی دلیل بسیاری از بیماری ها است. عواملی مانند خستگی  ،افزایش استرس ، کاهش ایمنی بدن کاهش تمرکز را برای افراد به ارمغان می‌آورد.

تنها راه حل خنثی کردن  این یون های مثبت است. طبیعتاً باید توسط یونهای منفی صورت گیرد. استفاده از آباژورهای سنگ نمک می‌تواند در این زمینه کمک شایانی به عمل بیاورد. بلور های درخشان مهر که یون های باردار تولید می کنند. بگونه ای اثرات سوء امواج که توسط یون های مثبت  است را از طریق یونیزاسیون که تولید یون منفی است از بین ببرد. و از قابلیت های منحصر به فرد آباژور نمکی محسوب می شود.

  • تقویت جریان خون

مطالعات خاص نشان داده اند که یون های منفی ، مانند آنهایی که توسط آباژور سنگ نمک هیمالیا ایجاد می شوند ، می توانند جریان خون را تسریع کنند. این افزایش به بهبود چندین اختلال سیستم عروقی و جلوگیری از آسیب خاص به ریه ها کمک میکند.

  • امواج الکترومغناطیسی را متعادل می کند

آباژور سنگ نمک

وسیله های دارای امواج الکترومغانطیسی مانند رادیو، موبایل، تلویزیون و غیره، یون های مثبت زیادی از خود تولید می کنند.

این وسیله های ارتباطی و دیگر اشیاء الکتریکی می توانند سبب تشدید تراکم یون های مثبت شوند.

اگرچه این امواج و یون ها قابل مشاهده نیستند اما اثرات جانبی خود را در طولانی مدت به جای می گذارند.

قرار گرفتن در معرض امواج EM سبب خستگی، تضعیف سیستم ایمنی بدنی و افزایش استرس می شود.

  • سیستم تنفسی را تقویت می کند

CILIA موهای باریک و ریزی هستند که در نای می روند.

این موهای ریز مانند فیلترهای تنفسی میکروسکوپی عمل می کنند.

بنا بر تحقیقات، یون های مثبت این موهای ریز را از بین برده و یون های منفی سبب افزایش این فیلترها می شود.

کسانی که از آباژور های سنگ نمک استفاده می کنند بر این باورند که به تنفس بهتر کمک می کند.

این بهبود در سیستم تنفسی، با آزادسازی یون های منفی صورت می گیرد. که اشیاء خارجی را فیلتر کرده و ریه ها (شش ها) را به طور کلی تمیز می کند.

آباژور سنگ نمک

  • کمک به بهبود تمرکز و عملکرد

قرار گرفتن در معرض یون های منفی هوا استرس را کاهش می دهد و در کل موجب تسهیل عملکرد میشوند . یونهای منفی باعث افزایش میزان خون و اکسیژن برای مغز میشوند و آباژور سنگ نمک هیمالیا باعث بهبود تمرکز خواهد شد. آنها همچنین تقویت کننده سروتونین انتقال دهنده عصبی هستند که به معنای واقعی کلمه احساس شادی را ایجاد می کند.

  •  کیفیت و آرامش خواب شبانه

اکثر افراد به دلیل قرار گرفتن در معرض یونهای مثبت و اثرات منفی آن دچار مشکلاتی از قبیل خواب نامنظم و بی خوابی های شبانه می شوند. چرا که یون های مثبت باعث کاهش سطح اکسیژن مغز می‌شود.

آباژور نمکی در فضای اتاق خواب می تواند کمک شایانی در رفع بی خوابی و تنظیم الگوی خواب افراد بکند  و با خنثی کردن یون های مثبت و هرگونه یون مزاحم کیفیت خواب شما را بهبود ببخشد.

  • افزایش سطح انرژی

یون های مثبت انرژی بدن را از بین می برند و اعتقاد بر این است کهآباژور سنگ نمک هیمالیا واقعا می توانند مخالف آنرا انجام دهند. یونهای منفی سطح انرژی را افزایش می دهند که یک اثر طراوت و شادابی شبیه به احساس جوانه زنی حاصل از گذراندن زمان در طبیعت را به ارمغان می آورد.

 

همچنین شما میتوانید برای اطلاع از دیگر محصولات ارگانیک مانند گوی سنگ نمک ماساژ میتوانید به مطلب خرید گوی سنگ نمک ماشاژ شگفت انگیز در این سایت مراجعه کنید.

بهزاد بیوتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: بهزاد بیوتی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120437535

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: beautisalt@

email icon ایمیل: behzad_beauti_65@yahoo.com

مجموعه کارخانجات نمک سمنان شما را به خرید بهترین محصولات نمک دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.